Група за емоционална взаимопомощ
Привет! Ние сме Стефчо и Поли и отскоро организираме сбирки, на които да си споделяме емоциите си, трудностите, триумфите и преживяванията си. Нещата, които най-много ни вълнуват и изпъкват в това сиво ежедневие и...
Display events on your blog.
Привет! Ние сме Стефчо и Поли и отскоро организираме сбирки, на които да си споделяме емоциите си, трудностите, триумфите и преживяванията си. Нещата, които най-много ни вълнуват и изпъкват в това сиво ежедневие и...