D&D init Lab
За втора неделя се събираме в хакерспейса, да играем една от любимите ни ролеви игри. Имаме за сега един желаещ dungeon master, но всеки който иска да се включи може да пише на m.valeva99@gmail.com. Заповядайте...
Display events on your blog.
За втора неделя се събираме в хакерспейса, да играем една от любимите ни ролеви игри. Имаме за сега един желаещ dungeon master, но всеки който иска да се включи може да пише на m.valeva99@gmail.com. Заповядайте...
Ще се организира представление по романа Преселници на Константин Н. Петканов